Pipi Pikksukk ja Käpapatrull= Uus kollektsioon

Juba mõnda aega on pesamunade lemmikkangelased abivalmis ja hakkajad kutsud Käpapatrullist ja maailma kõige tugevam inimene Pipi Pikksukk
Arabella eestvedamisel algavad meie päevad tihti ümberkehastumisega.
Ninale joonistame tedretäpid, pähe punume tugevad patsid, no ja siis ei tohi enam nimega eksida!
Uue identiteedi saavad kõik teisedki.
"Venna on Tommy, emme on Annika, issi on Härra Nilsson, vanaisa on Väike Onu" ja vanaemale hõigatakse hoogsalt möödaminnes "No head aega siis Vana Daam!"

Inspireerituna laste mängudest on valminud mugavad ja mängulised, puuvillased ja linased püksid ja seelikud.
  • Pipilik taskutega, kergelt kortsulisest pestud puuvillast traksiseelik on saadaval kahes rõõmsas värvitoonis, roosa värviliste täppidega ja kollane valgete lipsudega. Kummivärvliga seelik on pika kandmisajaga ning seda saab kanda nii traksidega kui ilma. Traksid kinnituvad puidust nööpidega. (LINK)
  • Koerusepükste tagataskut ehib vildist käpajälg. Nii nagu seelikulgi on pükstel vöös kumm ja kookosnööpidega eemaldatavad traksid. Traksipüksid on saadaval viies värvitoonis. Roostekarva, meetooni ja kivihallid on linasest materjalist. Liivapruunid on puuvillased ja heledad, rannaliiva tooni püksid on õmmeldud ilusast kalasabamustrisse kootud puuvillakangast. (LINK)
  • Avarad puuvillased ja linased puhvpüksid on saadaval praegu neljas värvitoonis, meekarva, karamellipruunid, mündivärvi ja sitikmustad. Värvivalik täieneb peagi! (LINK )
    Mõlemad püksid sobivad nii poistele kui tüdrukutele ja mahutavad vajadusel ka riidest mähkme.

Eelmine
Esimesed viljad, esimene laat
Järgmine
Avame aparaaditehases stuudiopoe ja kunstigalerii

Lisa kommentaar

Email again: