Saame tuttavaks

Karud ja Pojad on meie pere pood. Siin saavad kokku suurte ja väikeste loomingulised mõtted ja teod.

Nime, Karud ja Pojad, laenasime karumaja tillukeselt koloniaalkaupluselt, kus poemänge mängivad pere kõik kolm põlvkonda. Kui mängupoes toimetavad karu ja pojad, siis pärispoes on karusid mitu ja karupoegi jagub ka. Igaühel omad tegemised.

Igasuguseid loomingulisi kunsttükke oleme läbi aegade alati teinud. Tihti sünnivad kujundustööd ja tegemised omavahelises koostöös ja nii valmis ka Karude ja Poegade karubeebiga tunnusmärk. Jaanus joonistas ja Rusten kirjutas. 

Jaanus on semiootik ja graafiline disainer, kes on loonud palju märke ja märkimisväärset. Muuhulgas juhtinud Rakvere Teatrikino ja lavastanud Tartu Uues Teatris.

Karumaailma avas meile Rusten oma saabumisega. Karupoegliku olemise ja olemusega on ta läbi aastate inspireerinud looma üha uusi karusid -  Karupojad, peened Karupreilid, karusemad Merekarud, inimnäolised Karulised ja sekka igasugused muud tegelased on Marise osavate näppude abil valminud juba peaaegu viisteist aastat. Marise karud ning muu nuku- ja tekstiililooming on olnud esitletud mitmetel näitustel ning rõõmustanud paljusid karusõpru kodumaal ja üle laia maailma. 

 https://www.facebook.com/artofMarisAare/

Igasuguste asjalike asjade ajamine on Meriti töö. Ta on innustaja ja inspireerija ja tubli vabatahtlik Eesti Metsloomaühingus, kus annab nõu, mida teha kui kohtute abivajava metsloomaga ning aitab ka ise väikestel emata jäänud loomalastel suureks kasvada ja oma metsakoju tagasi minna. 

Meriti kõige tähtsam töö on emaks olemine meie kahele pesamunale. Pesamunad, Arabella ja Kris Robin, said mõlemad oma nime kirjanduslike kangelaste järgi. Nende toredad mängud ja tegemised inspireerivad meid looma uusi kollektsioone ja jutustama oma lugusid. 
Eelmine
Head uut aastat!
Järgmine
Püsime kodus

Lisa kommentaar

Email again: